Botley

Robotlar

slide-17

Botley® Robotik ve Kodlama Aktivite Seti

Şimdi Botley ile tanışın, Eğlenceli Kodlamanın Yeni Adı. Botley, kodlamayı kolay ve arkadaşça bir şekilde tanıtmak için artık Türkiye’de. Okul öncesi gruplar için tasarlanmış olan Botley ile çocuklar kod yazmayı öğrenebilir. 77 parçalık etkinlik seti ile çocuklar eğlenerek öğrenmeye devam edecekler. İşte Botley'in sunduğu etkileşimli, eğlenceli özelliklerden bazıları: • Nesneleri algılar - ve etraflarında hareket eder! • Döngü komutlarını takip eder. • Siyah çizgileri takip eder Botley ayrıca keşfedilmeyi bekleyen bir çok ek gizli özelliklere de sahiptir!

Çocuğunuz oynarken ve eğlenirken erken STEM becerilerini öğrenecek. Botley, aktif oyun yoluyla kodlamanın temellerini tamamen ekransız olarak öğretir. Eleştirel düşünme ve problem çözme becerilerini geliştirmek için mükemmel bir araçtır. Ekransız Botley için tablet yada telefona ihtiyç duymazsınız.

Botley’in 77 parçalık aktivite seti, uzak programlayıcı, sökülebilir robot kolları, 40 kodlama kartı, 6 çift taraflı fayans, 27 engelli yapı parçası ve kodlama zorlukları olan bir başlangıç kılavuzu ile birlikte geliyor.